BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
174542. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Längd 70, bredd 34, höjd 65 cm.

Slitage, märken, repor. Smärre stötskador. Senare skiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 693