SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.
174539. SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 263, bredd 80, sitthöjd 55, rygghöjd 112 cm.

Senare omklädd samt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 817