SKÄNK, teak, 1950/60-tal.

SKÄNK, teak, 1950/60-tal.
174526. SKÄNK, teak, 1950/60-tal.

Längd 167, bredd 48, höjd 137 cm.

Bruksslitage samt skrapmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 186