Jupiter ljus, studio lampa ”typ 2a”.

1745204. Jupiter ljus, studio lampa ”typ 2a”.

Tyskland, troligen 1950-talet. Att fästas på ett stativ Med en rörlig reflektor Silvergrå hamrad yta. Inskriven med ett märke. Diameter 30 cm.

Två minimala bucklor. Stativ ej tillgänglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 285