EMALJSKYLT, 1900-talets mitt, Agfa.

1745161. EMALJSKYLT, 1900-talets mitt, Agfa.

ca 37,5x47 cm.

Ett emaljnagg, smärre bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 37,5x47 cm.

Antal besök: 658