SOFFBORD, jakaranda och glas, Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms.

1745094. SOFFBORD, jakaranda och glas, Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms.

Längd 90, bredd 90, höjd ca 50 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage, enstaka mindre nagg på skiva. Senare skydd under glasskiva.

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Retrohem

Antal besök: 1 610