BO SÄLLSTRÖM. Skulptur. Trä och ståltråd.

1745087. BO SÄLLSTRÖM. Skulptur. Trä och ståltråd.

Bredd: 25cm
Höjd:20 cm
Vikt 4 kg.

Proveniens Bo Sällström.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 25cm
Höjd:20 cm
Vikt 4 kg.

Proveniens Bo Sällström.

Åldersslitage.

Antal besök: 915