1745083. RING, Efva Attling, "Pencez de moy" silver 925.
Silverring från Efva Attling med texten "Pencez de moy" på ringens ena sida, Signerad med Efva Attling, stämplad Efva och 925. Ca storlek 19.
Bruksslitage och personlig gravyr finns. "Miriam 10/12-05".