KLAFFBORD, med 1 par pallar, 1900-tal.

174483. KLAFFBORD, med 1 par pallar, 1900-tal.

Klaffbord, 89 x 84, höjd 76 cm
Pallar, 1 par.

Bruksslitage, behöver omsorg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pallar, 1 par.

Bruksslitage, behöver omsorg.

Antal besök: 937