BORDSKLOCKA, trä, 1940-tal.

BORDSKLOCKA, trä, 1940-tal.
174401. BORDSKLOCKA, trä, 1940-tal.

Höjd 22 cm
Längd 33 cm
Bredd 13 cm.

Skada på träet, lös trädetalj
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm
Längd 33 cm
Bredd 13 cm.

Skada på träet, lös trädetalj
Bruksskick.

Antal besök: 4 623