MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-tal.

174383. MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord samt 4 stolar, bordets diameter 110, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 208