SPEGELLAMPETTER, ett par, mellaneuropa, 1800-tal eller äldre.

17437. SPEGELLAMPETTER, ett par, mellaneuropa, 1800-tal eller äldre.

Höjd 52 cm vardera.

Slitage och skador. Renoverad och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm vardera.

Antal besök: 860