FRUKTBESTICK, 24 delar, pärlemo och nysilver, England, 1900-tal.

174363. FRUKTBESTICK, 24 delar, pärlemo och nysilver, England, 1900-tal.

Bestående av 12 knivar och 12 gafflar. Längd 16 resp 15 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 487