KOPPARFÖREMÅL, 37 delar, 1900-tal.

1743574. KOPPARFÖREMÅL, 37 delar, 1900-tal.

Mestadels formar.
Största diameter 36 cm.

Märken, bucklor, viss nikotindoft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels formar.
Största diameter 36 cm.

Antal besök: 297