LJUSKRONA, 1900-talets slut. Höjd 49 cm.

174355. LJUSKRONA, 1900-talets slut. Höjd 49 cm.

6 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Antal besök: 512