OSCAR JACOBSON, weekendbag, 2000-tal.

1743428. OSCAR JACOBSON, weekendbag, 2000-tal.

Brunt läder med detaljer i mässingsfärgad metall. Stela handtag, stängs med spännen samt försedd reglerbar axelrem. En utvändig ficka med blixtlås samt tre fickor invändigt, varav ett blixtlåsförsett. Dustbag medföljer. Längd 55, bredd 27, höjd 30 cm.

Ny med lapparna kvar, har dock ändå några läderrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 346