HALSSMYCKE/BROSCH, Art Deco-stil, silver, 1900-talets tidigare hälft.

174334. HALSSMYCKE/BROSCH, Art Deco-stil, silver, 1900-talets tidigare hälft.

Halskedja ca 42 cm, avtagbar brosch med hänge ca 6,7 cm.

Ett par markasiter saknas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 272