GOLVUR 1700-tal.

GOLVUR 1700-tal.
174327. GOLVUR 1700-tal.

Ommålat gråvitt i omgångar. Höjd 195,5 cm.

En mindre list saknas högst upp. Krackeleringar. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
174327. GOLVUR 1700-tal.

Antal besök: 923