TALLRIKAR, 2+1 st, porslin, Kina.

174316. TALLRIKAR, 2+1 st, porslin, Kina.

Underglasyr i blått. två flata och en djup. Diameter ca 24 resp 23 cm.

Slitage och nagg. sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg. sprickor.

Antal besök: 400