CYKEL, Focus.

CYKEL, Focus.
1743131. CYKEL, Focus.

Växlar. Polismyndigheten Linköping (Beslagtaget gods).
Ramnummer, se bild.

Bruksslitage. Sadel med skador. Ej fullständigt genomgången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1743131. CYKEL, Focus.

Ramnummer, se bild.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 177