BYRÅ. 6 lådor, 1800-tal.

BYRÅ. 6 lådor, 1800-tal.
174307. BYRÅ. 6 lådor, 1800-tal.

Rotfanerad. Skulpterade hörn och lister. Svarvade knoppar. Med sidolås. Höjd 148 cm, bredd 79 cm, djup 47 cm.

Åldersslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage och repor.

Antal besök: 896