KISTA PÅ BENSTÄLLNING, orientalisk.

1742915. KISTA PÅ BENSTÄLLNING, orientalisk.

Längd ca 121, bredd 45,5, höjd 88 cm.

Slitage, skador, maskstungen. Lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 529