ARMBAND i gulguld, 18K, stämplad AML, O9 (1964).

174280. ARMBAND i gulguld, 18K, stämplad AML, O9 (1964).

Vikt 37,6
Längd 19 cm
Dubbelxlänk.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 37,6
Längd 19 cm
Dubbelxlänk.

Bruksskick.

Antal besök: 1 832