SOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal.

174264. SOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal.

Längd 178, bredd 66,5, höjd ca 98 cm.

Slitage, märken, repor, skador. Smärre färgbortfall. Renoverad. Senare bemålning. Klädsel med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 838