BYRÅ, 3-lådig, björk, empire.

BYRÅ, 3-lådig, björk, empire.
174255. BYRÅ, 3-lådig, björk, empire.

Längd 78, bredd 49, höjd 84 cm.

Sprickor samt skador i faneret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 722