PARTI SKEDAR, 8 delar, skedar, 18 och 1900-tal.

174253. PARTI SKEDAR, 8 delar, skedar, 18 och 1900-tal.

Bla kaffeskedar och matskedar. Längd 9-23 cm. Total vikt ca 233 g.

Slitage, bucklor, fläckar, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 479