GAFFLAR, 12 st, silver, svenska imporstämplar, 1920.

174248. GAFFLAR, 12 st, silver, svenska imporstämplar, 1920.

Längd 15,5 cm. Total vikt 265 g.

Bruksslitage, fläckar, mindre rester av gummiband, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 471