PUFF, skinn, 1900-tal.

PUFF, skinn, 1900-tal.
1742388. PUFF, skinn, 1900-tal.

Mått 37x37 cm, höjd 24 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 37x37 cm, höjd 24 cm.

Slitage och fläckar.

Antal besök: 419