TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn med stenskiva, 1900-tal.

17421. TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn med stenskiva, 1900-tal.

Diameter 60, höjd 70 cm.

Slitage, skivan skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60, höjd 70 cm.

Slitage, skivan skadad.

Antal besök: 2 040