SILVER, 10 delar, diverse, 18-1900-tal, vikt 143 g.

174173. SILVER, 10 delar, diverse, 18-1900-tal, vikt 143 g.

1 par, silverskedar, 1883
Sockerströare mockaskedar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par, silverskedar, 1883
Sockerströare mockaskedar.

Bruksslitage.

Antal besök: 887