OLJETRYCK,"Jägarna" 1800-tal.

174138. OLJETRYCK,"Jägarna" 1800-tal.

Eftertryck av orginalmålning år 1874. Bredd 98 cm. Höjd 68 cm.

Olderskrackelering. Liten dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 550