SIGFRID ULLMAN. vintermotiv, olja på duk, signerad och daterad 1905.

174105. SIGFRID ULLMAN. vintermotiv, olja på duk, signerad och daterad 1905.

ca 43,5 x 49,5 cm.

Duk med tryckskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 43,5 x 49,5 cm.

Duk med tryckskador.

Antal besök: 2 517