AAGE JESSEN. olja på duk, trälandskap vid sjö, 1900-tal.

174083. AAGE JESSEN. olja på duk, trälandskap vid sjö, 1900-tal.

Aage Jessen (1876 - 1961) Danmark

87 x 64 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

87 x 64 cm.

Krackeleringar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 830