FÅTÖLJER, 2 st, "Pernilla", Bruno Mathsson för Dux, 1900-tal.

17405. FÅTÖLJER, 2 st, "Pernilla", Bruno Mathsson för Dux, 1900-tal.

Brännmärkt.

Slitage, fläckar, dynor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt.

Antal besök: 2 049