Bokhylla med skåp, 1920-30-tal
Björk
Bredd 139 cm
Djup 33 cm
Höjd 126 cm.
Bruksslitage, stötmärke
Saknar dörrstoppar.
Björk
Bredd 139 cm
Djup 33 cm
Höjd 126 cm.
Bruksslitage, stötmärke
Saknar dörrstoppar.