MARX TOYS, Frankenstein robot, batteridriven, med originalkartong.

1740176. MARX TOYS, Frankenstein robot, batteridriven, med originalkartong.

Manual ingår
Längd ca 33 cm.

Slitage. Armar rör sig och den böjer sig fram vid funktionstest, dock går den ej (hjul under fötter rör sig inte).
Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manual ingår
Längd ca 33 cm.

Kartong med skador.

Antal besök: 1 079