VALTER MOHED. Öländskt landskap, olja på pannå. signerad V Mohed.

174016. VALTER MOHED. Öländskt landskap, olja på pannå. signerad V Mohed.

44x51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x51 cm.

Antal besök: 1 630