BÄDDSOFFA och BORD, tidigt 1900-tal.

174015. BÄDDSOFFA och BORD, tidigt 1900-tal.

Soffa längd 157 cm, djup 70 cm.
Bord diameter 75 cm.

Tyg avskavt soffa, bord med färgsläpp, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 75 cm.

Antal besök: 1 391