BORD, nyrenässans, 1880-tal.

BORD, nyrenässans, 1880-tal.
173965. BORD, nyrenässans, 1880-tal.

Bordsskiva i valnöt och valnötsrot.
Höjd 68,5 cm, längd 104 cm, bredd 66 cm.

Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre märken och repor.

Antal besök: 813