HERRARMBANDSUR, Longines, Ultra-Chron, Automatic.

173936. HERRARMBANDSUR, Longines, Ultra-Chron, Automatic.

Ask medföljer. Diameter med kronan 36 mm. Nummer på baksidan 15830804.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 350