YRJÖ EDELMANN. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 87/150.

17393. YRJÖ EDELMANN. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 87/150.

62 x 89 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 89 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 814