FOTPALL, 1900-talets mitt.

FOTPALL, 1900-talets mitt.
1739064. FOTPALL, 1900-talets mitt.

Stomme av furu, ben av björk som övergår i svängda armlän/handtag, blå/grön textilklädsel, sitthöjd ca 35 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 023