PETER TILLBERG. 1946- färglitografi, " Färg Fantomen " numrerad, 61/185, daterad -93.

173904. PETER TILLBERG. 1946- färglitografi, " Färg Fantomen " numrerad, 61/185, daterad -93.

81 x 63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 63 cm.

Antal besök: 1 442