VATTENKANNA, mässing, G V Harnisch Eftf. Köpenhamn, Danmark numrerad.

1738956. VATTENKANNA, mässing, G V Harnisch Eftf. Köpenhamn, Danmark numrerad.

Höjd 22, längd ca 32 cm.

Bruksskick.

Höjd 22, längd ca 32 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 157