INDUSTRISTOL, "Sanitas" Electricitätsgesellschaft Berlin, 1900-talets tidigare hälft.

173879. INDUSTRISTOL, "Sanitas" Electricitätsgesellschaft Berlin, 1900-talets tidigare hälft.

Vitlackerad metallstomme med 4 hjul, ställbar ryggbricka i trä och lädersits.

Rost, utbytt mutter i ryggen, färgflagnor och kraftigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 882