FÅTÖLJER, 1 par, mahogny, jugend.

173832. FÅTÖLJER, 1 par, mahogny, jugend.

Tidigt 1900-tal.

Tygskador samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal.

Tygskador samt fläckar.

Antal besök: 712