Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
SKULPTUR, gips, Musée du Louvre reproduction.
1738050. SKULPTUR, gips, Musée du Louvre reproduction.
höjd 30 cm.
nagg, ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 30 cm.
nagg, ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
681