BARSKÅP, barockstil, 1900-tal.

17379. BARSKÅP, barockstil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 94. bredd 53, höjd 168 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 368