JOHAN AHLBÄCK (1895-1973): oljemålning.

1737606. JOHAN AHLBÄCK (1895-1973): oljemålning.

Motiv från "Grottan" i Ludvika, Signerad J. Ahlbäck, olja på pannå, ca 59 x 70 cm, 70 x 81 cm inklusive ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 428