SPINDELUR, silver, 1700-tal.

SPINDELUR, silver, 1700-tal.
1737592. SPINDELUR, silver, 1700-tal.

Diam ca 7 cm.
Märkt Hallardt, Stockholm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam ca 7 cm.
Märkt Hallardt, Stockholm.

Skador.

Antal besök: 1 125